Motel

Çmime të Volitshme tek Shala Swiss Motel

 

Dhomë njëshe  € 15.00,– mëngjesi është sipas porosisë
Dhomë dyshe  € 20.00,–  
Dhome Treshe *   € 35.00,–
Dhomat Pushimore                                                   € 10.00,–  

* (Dyshe me krevat shtesë)

Çmimet janë për person për një natë, duke përfshirë tarifat e taksave dhe të shërbimeve.
Fëmijët deri në 6 vjet qëndrojnë falas shtrat të prindërve me 2 te rritur.

Dhoma komode tek hoteli Shala Swiss Oil Petrol


12805919_1331563276869515_5707363680292647810_nNe
 ju premtojmë rehati supreme në dhomat tek Shala Swiss Oil Petrol. Përfitoni nga ofertat tona unike dhe bëhuni pjesë e familjes Shala Swiss Oil Petrol! I rrethuar nga pyjet, ju do të gjeni shumë mundësi për tu relaksuar gjatë qëndrimit në motel. Në motelin tonë mund të gjeni nga akomodimet bazike e deri tek ato më luksoze.

Vendi juaj më i mirë dhe më i lirë për të fjetur, dhe për tu relaksuar është vetëm pranë Motelit Shala Swiss Oil Petrol.

Ne jemi anëtarë të  Shala Group

 

 

 

 

 

Në Shala Swiss Motel ne sjellim edhe këto shërbime me një kosto mjaftë efektive.


• Pagesa në check-in në tonë afër restaurantit garanton një largim të rehatshëm.
• Ne pranojmë të gjitha kartat e kreditit.
• Çdo dhomë – 100% nuk ka tym.
• TV dhe radio, orë alarmi, Wi-Fi falas.
• Parking në skajin e motelit, poashtu edhe për biçikleta dhe motoçikleta
• Ngarkesa e juaj e automjeteve është falas gjatë qëndrimit tuaj në motel apo restorant.
• Dush/WC, tharëse flokësh, dush xhel/shampo
• Internet kabllorë falas në restaurant/kafe, shërbim i faksit në dyqan, Wi-Fi falas
• Mëngjesi në Kafe-Restorantin e  Shala Swiss Oil Petrol – E Hëne deri te Dielen prej 06.30-09.00